خبر و رویداد

صفحه اصلی

برگزاری سمینار در دانشگاه سما واحد ملایر

سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵

اولین سمینار شرکت سپیدار در سال ۹۵ در دانشگاه سما واحد ملایر برگزار شد. واحد آموزش سپیدار برای آشنایی دانشجویان حسابداری با نرم افزار سپیدار در دانشگاه های سراسر کشور حضور پیدا می کند.و با ارائه محتوایی سعی می کند مسیری را برای موفقیت حسابداران در آینده شغلی آنها مشخص کند و در انتها با ارائه نرم افزار سپیدار آنها را با این نرم افزار آشنا می کند برگزاری این سمینار ها باعث می شود، حسابداران در این مناطق جذب بازار کار  شوند .

سمینار دانشگاه ملایر با حضور ریاست دانشگاه و ۱۰۰ نفر از دانشجویان رشته حسابداری برگزار شد. در ابتدای سمینار ریاست دانشگاه درباره فواید نرم افزار های حسابداری و لزوم یادگیری این نرم افزار ها با دانشجویان سخن گفت  و بابت برگزاری این سمینار از شرکت سپیدار و نماینده این شرکت در شهر ملایر تشکر کرد.

در قسمت دوم این سمینار، شرکت سپیدار با ارائه محتوایی دانشجویان را برای قرار گرفتن در مسیری درست و مشخص جهت ورود به بازار کار راهنمایی کرد تا دانشجویان با ایجاد مهارت های لازم بتوانند این مسیر را راحت تر پیموده و حرفه ای تر جذب بازار کار شوند.

همچنین شرکت سپیدار با ارائه دمویی از نرم افزار سپیدار دانشجویان را با این نرم افزار و کارکرد های آن آشنا کرد.  در انتهای سمینار از فعالان حوزه حسابداری در دانشگاه، شرکت سپیدار و نماینده آن در ملایر تقدیر به عمل آمد.

ggg

به اشتراک بگذاریدShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Macbook Pro
* Intel Core i7 (3.8GHz, 6MB cache)
* Retina Display (2880 x 1880 px)
* NVIDIA GeForce GT 750M (Iris)
* 802.11ac Wi-Fi and Bluetooth 4.0
* Thunderbolt 2 (up to 20Gb/s)
* Faster All-Flash Storage (X1)
* Long Lasting Battery (9 hours)
خدمات رایگان آموزشی سپیدارسیستم
ویژه هنرستان ها و دانشگاه ها،رشته حسابداری
* تجهیز رایگان کارگاه ها
* بسته های رایگان آموزشی
* دوره های رایگان آموزشی
به شبکه نمایندگان فروش
سپیدارهمکاران سیستم بپیوندید
جای شما خالی ست!