دانشنامه سپیدارسیستم

صفحه اصلی
3520

مفاهیم کنترل موجودی کالا و اهمیت آن در مدیریت کسب و کار

کنترل موجودی کالا فن نگهداری موجودی کالا در سطح مطلوب است. معمولا در سازمان‌های تولیدی، به دلیل وجود مواد اولیه و قطعات و موجودی‌های در جریان، نقش کنترل موجودی مشهودتر است.
esm2-150ppp

۱۱ ایده موثر برای ایجاد همدلی در کسب و کارهای نوپا

با توجه به رشد گروه ها ، ایجاد تحول در فرهنگ شرکت و ایجاد صمیمیت درون گروه از اهمیت زیادی برخوردار است. چه کاری بهتر از بیرون رفتن از دفتر کار و یا سپری کردن ساعاتی در کنار دیگر اعضا برای کار گروهی ، که می تواندپیوند بین اعضا را افزایش دهد ؟
of71ya0

توصیه های مالی سال ۲۰۱۷

با شروع سال جدید اغلب افراد تصمیمات جدیدی می گیرند. از جمله این تصمیمات پیشرفت در وضعیت مالی است. در این مطلب توصیه های مالی مناسب برای هر فرد را بررسی می کنیم.
accounting

الفبای حسابداری (قسمت دوم)

برای اجرای حسابداری دقیق و جامع لازم است که تمام اطلاعات بصورت منظم بر اساس اصول حسابداری کدگزاری شود. برای این منظور کدینگ حسابداری باید تعریف شود.
147

الفبای حسابداری ( قسمت اول)

الفبای حسابداری شامل  بطور کلی، اصلی ترین معادله حسابداری شامل بخش دارایی ها در سمت راست و بدهی ها و سرمایه در سمت چپ می باشد
17

تجزیه و تحلیل صورت‌های مالی

وضعیت یک شرکت متناسب با هر نوع ارزیابی تمرکز بر بخش‌هایی از صورت ‌های مالی اهمیت پیدا می‌کند و از این جهت می‌توان دسته‌بندی متفاوتی برای تجزیه و تحلیل صورت‌های مالی قائل شد.
مالی

پنج الگوی موثر بر کسب‌ و کار مالی

  • بزرگ‌ترین تغییرات سازمان‌های فعال در حوزه‌ی حسابداری و مالی چیست و الگوهای موثر بر کسب‌و‌کارشان چیست؟
  • متخصصان حسابداری و مالی چگونه می‌توانند از این الگوها برای فرصت‌آفرینی بهره ببرند؟

این دو پرسش، مبنای مقاله‎ی پیشِ رو برای تدوین الگوهای موثر بر کسب و کار مالی هستند. در این مقاله نظرات متخصصان حوزه‌ی مالی، حسابداری و تولیدکنندگان نرم‌افزار حسابداری را که همگی از صاحب‌نظران هستند، بررسی می‌کنیم.

pic_news

ده ویژگی ضروری یک نرم‌ افزار حسابداری

بخش حسابداری و مالی از مهم‌ترین و حساس‌ترین بخش‌های هر سازمانی است و امروزه سازمان‌ها برای تسریع کار حسابداران، کاهش خطا در ثبت حسابداری، تنظیم راحت‌تر گزارش‌های قانونی و تحلیل دقیق‌تر شرایط مالی کسب‌و‌کار، نیازمند استفاده از نرم‌افزارهای حسابداری هستند. در این مقاله قصد داریم 10 ویژگی اساسی که هر نرم‌افزار حسابداری می‌بایست داشته باشد تا رضایت ذی‌نفعان آن کسب‌وکار را به ارمغان آورد، بررسی کنیم.

فروشگاه

مکان‌یابی فروشگاه مهم است!

زمانی که بحث رونق کسب و کار به پیش می‌آید از این به بعد بیشتر توجه داشته باشید که مکان‌یابی آن فروشگاه چه ویژگی‌هایی دارد و چه تاثیری بر رونق کسب و کار دارد.
cashflow

نیم‌نگاهی به ساختار و کاربردهای صورت جریان وجوه نقد

صورت وجه نقد نشانگر چگونگی سیاست‌های مالی مدیر عامل بوده و به وسیله آن می‌توان  آینده شرکت را با توجه به پیامد اجرای تصمیمات مدیرعامل پیش بینی کرد
ارسال مقاله
Macbook Pro
* Intel Core i7 (3.8GHz, 6MB cache)
* Retina Display (2880 x 1880 px)
* NVIDIA GeForce GT 750M (Iris)
* 802.11ac Wi-Fi and Bluetooth 4.0
* Thunderbolt 2 (up to 20Gb/s)
* Faster All-Flash Storage (X1)
* Long Lasting Battery (9 hours)
خدمات رایگان آموزشی سپیدارسیستم
ویژه هنرستان ها و دانشگاه ها،رشته حسابداری
* تجهیز رایگان کارگاه ها
* بسته های رایگان آموزشی
* دوره های رایگان آموزشی
به شبکه نمایندگان فروش
سپیدارهمکاران سیستم بپیوندید
جای شما خالی ست!