EN

نشستی در کنار صاحبان کسب و کار و حسابداران در شهر سمنان

پنج شنبه ۱ مهر ۱۳۹۵سمینار مالیاتی سمنان با عنوان” آخرین اصلاحیات و قانون مالیات‌های مستقیم و آشنایی با نکات مالیات بر ارزش افزوده”  با همکاری  انجمن صنفی، انجمن صنایع، اتاق بازرگانی سمنان و شرکت برنا سیستم قومس(نمایندگی شرکت سپیدار در استان) برگزار شد.

425322041_93294_15870481280596656271

این سمینار در تاریخ ۱۷ شهریور با هدف آشنایی بیشتر با آخرین اصلاحیه قانون مالیات‌های مستقیم در محل سالن همایش‌های اتاق بازرگانی سمنان برگزار و با حضور ۶۰ نفر از  حسابداران، مدیران مالی، دانشجویان و اساتید حسابداری استان همراه شد.

 پس از خوشامدگویی مجری برنامه، استاد علیرضا فلاح‌میرزایی دادستان سابق انتظامات مالیاتی و عضو شورای عالی مالیاتی ارائه خود را آغاز کردند.

اهم موضوعاتی که ایشان مطرح کردند در حوزه‌های مالیات بر درآمد شرکت‌ها، مالیات حقوق و تشریح ظایف مودی بود. همچنین در حین ارائه مطالب، حضار سوالات مربوط به سازمان و شرکت خود را از ایشان می‌پرسیدند.

در این سمینار امیر حاجی‌آقایی مدیر منطقه‌ای شرکت سپیدار سیستم نیز ارائه مختصری از اهمیت کسب و کارهای کوچک داشتند. ایشان با ارائه آمار و ارقامی کسب و کارهای کوچک را رهبران اقتصادی دنیا معرفی کردند. همچنین ایشان اذعان داشتند از مهم‌ترین دلایل شکست کسب و کارها عدم دسترسی به اطلاعات معتبر در مورد وضعیت مالی شرکت است. استفاده از سیستمی که بتواند در لحظه اطلاعات معتبر و دقیقی از وضعیت مالی سازمان ارائه کند ابزاری ضروری برای حسابداران است. سپیدار سیستم نیز مفتخر است که می‌تواند با ارائه محصولات سپیدار و دشت نیاز صاحبان کسب و کار و فعالان اقتصادی را با اتکا بر تجربه ۲۸ ساله همکاران سیستم رفع نماید.

425206061_150144_5281380083792086342

در انتهای سمینار از حضار گرامی بابت حضورشان تقدیر به عمل آمد و شرکت برنا سیستم قومس به عنوان نماینده رسمی سپیدار سیستم معرفی شد.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در حوزه آموزش و فروش می‌توانند از طریق تماس با شماره ۰۲۱۸۱۰۲۲۰۰۰ با سپیدار سیستم در ارتباط باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه سپیدار

برای دریافت آخرین فایل های کاربردی و مطالب وبلاگ به خبرنامه سپیدار بپیوندید

شکیبا باشید

از شما متشکریم