EN

دانشنامه سپیدارسیستم

صفحه اصلی

توصیه‌های لازم برای حسابداران شرکت‌ ها و اصناف

مدیریت کارآمد یک کسب‌وکار برای موفقیت حیاتی است. هر تصمیمی می‌تواند یک تأثیر بزرگ بر آینده بگذارد. بسیاری از حسابداران شرکت‌ ها و اصناف سرمایه‌ی نسبتاً هنگفتی را در شرکت‌ها مدیریت می‌کنند.

۱۳ نکته بهینه سازی محیط کار برای افزایش بهره‌ وری کارمندان

عوامل متعددی برای افزایش بهره‌ وری کارکنان و کمک به تمرکز کارکنان برای خودداری از حواس پرتی وجود دارد. ممکن است صدای مسیج تلفن و یا آلارم شبکه‌های اجتماعی همکار،  یک صندلی کار ناراحت، سر و صدا در محیط کار و یا هر نوع عامل دیگری منجر به کاهش بهره‌ وری کارکنان شود.

اهمیت طراحی گرافیک در بازاریابی دیجیتال

طراحی گرافیک به عنوان فراگیرترین هنر عصر ما، معنای جدیدی برای بازاریابی دیجیتال به ارمغان آورده است. این ابزار با استفاده از اصول طراحی ساده، رنگ و شکل، آنچه که برای مخاطب معاصر جذاب است را به محتوای تبلیغات کسب‌وکارها اضافه کرده است.

چرا تغییرات دیجیتال برگ برنده کسب‌وکارهای کوچک است؟

آیا تغییرات دیجیتال بر کسب‌وکارهای شما، تاثیری بر جای گذاشته است؟ در گذشته‌­ای نه‌­چندان دور، کوچک بودن کسب و کار به‌معنای ناتوانی در بهره بردن از مزایای فناوری بود!

با روابط عمومی ، سُکان شرکت‌تان را در دست بگیرید

روابط عمومی به دنبال سود دو طرفه است و مثل تبلیغات تنها به سود سازمان خود فکر نمی‌کند؛ در واقع روابط عمومی تلاش دارد تا با ارتباطی هدفمند و مؤثر، ضمن برآوردن نیازهای سازمان خود در جهت شکل دهی صحیح به ارتباط مشتریان و سازمانش اقدام کند و از این طریق ارتباط مخاطبان با سازمان را تسهیل کند.

۶ تاکتیک برای بهبود تجربه مشتری

اگر در ایجاد وفاداری برای مشتری در فضای مجازی تا حدی موفق نبوده‌اید، در این مطلب تاکتیک‌هایی را برای بهینه سازی تجربه مشتری ارائه می‌کنیم که به شما در کسب امتیازات بالاتر در نگاه مشتریان کمک خواهد کرد.

توصیه‌های کاربردی برای مدیران و حسابداران کسب‌وکارهای کوچک

بسیاری از مدیران و حسابداران کسب‌وکارهای کوچک، سرمایه‌ی هنگفتی را در شرکت‌هایشان سرمایه‌گذاری می‌کنند. طبعاً سلامت مالی از اولویت‌های مهم در هر کاری است که شرکت‌ها و اصناف را ملزم به استفاده از حسابداری می‌کند.

موفقیت کسب و کار با کمک حسابدار

حسابدار همچون یک مشاور می‌تواند به شما در اجرای یک طرح جامع مدیریتی کمک کند. در حقیقت حسابدار مشاور کسب‌وکار شماست که به کمک نرم افزار حسابداری در تصمیم‌گیری‌ها و موفقیت کسب‌ و کار ، نقش بسیار مهمی را به عهده دارد.

نقش حسابدار در کسب‌وکارهای کوچک

از آنجا که اکثر صاحبان کسب‌وکارها به دنبال پس‌اندازکردن پول هستند، ممکن است گمان کنند که از پس هزینه‌های استخدام یک حسابدار برنمی‌آیند. لازم نیست حسابدار به صورت تمام وقت در شرکت‌تان کار کند. هر چه بیشتر حساب‌هایتان را ساماندهی کنید وقت کمتری از حسابدار می‌گیرد و در نتیجه هزینه‌ی کمتری برای آن پرداخت می‌کنید.

هزینه های کسب‌وکارمان را چطور مدیریت کنیم؟

کسب‌وکارها برای حفظ بقای خود در بازارهای رقابتی باید به دنبال روش‌هایی برای کنترل هزینه ها و افزایش بهره‌وری کارها باشند. در این مطلب با ۴ روش برای ارتقای سلامت مالی کسب‌وکارتان آشنا خواهید شد.


ارسال مقاله

خبرنامه سپیدار

برای دریافت آخرین فایل های کاربردی و مطالب وبلاگ به خبرنامه سپیدار بپیوندید

شکیبا باشید

از شما متشکریم