EN

نرم افزار فروشگاهی دشت همکاران سیستم

صفحه اصلی
نرم افزار فروشگاهی

نرم افزار فروشگاهی دشت همکاران سیستم

اگر شما مالک یک فروشگاه هستید و نیاز به یک نرم افزار ساده و دقیق برای ساماندهی دخل و خرجتان دارید، نرم افزار حسابداری دشت همکاران سیستم گزینه مناسبی است.
این محصول با ارائه امکانات متنوع همچون ثبت عملیات خرید و فروش، کنترل موجودی انبار، ثبت هزینه‌ها، دریافت‌ها و پرداخت‌ها، مدیریت حساب فروشگاهتان را تسهیل می‌بخشد.

محصول دشت پایه :

اين محصول براي تحت پوشش قراردادن عمليات اصلي يک فروشگاه است كه با امكان ثبت و نگهداري اطلاعات مربوط به خريد و فروش و عمليات بانک و چک فروشگاه تهيه شده است. نسخه پايه مي تواند پله اي براي شروع کار فروشگاه شما باشد و در صورت نياز مي توانید نرم‌افزار خود را ارتقا داده و بعد از دريافت فايل لايسنس جديد از کلاب از امکانات سطوح بالاتر نیز بهره مند شوید.

سطح استاندارد :

سطح استاندارد براي فروشگاه‌هاي خواهد بود که امکانات پيچيده‌اي براي امور حسابداري و مديريتي خود نياز ندارند اما نيازمند امکانات بيشتري نسبت به سطح پايه هستند.


نرم افزار فروشگاهی دشت همکاران سیستم، نرم افزاری ویژه فروشگاه‌ها و واحدهای صنفی است که برای انجام امور مربوط به مدیریت حسابداری این واحدها، طراحی شده است.
تنها چند دقیقه کافی‌ست تا با تکمیل فرم روبه‌رو با امکانات و محیط نرم افزار دشت همکاران سیستم آشنا شوید. چگونه؟
فرم روبه‌رو را تکمیل نمایید تا کارشناسان دشت، جهت هماهنگی‌ جلسه رایگان و حضوری ارائه دمو در سریعترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.
لازم به ذکر است دشت همکاران سیستم، نسخه‌ای موقت و آزمایشی برای نصب ندارد.


آموزش نرم افزار فروشگاهی دشت

مقالات آموزشی

اگر صاحب فروشگاه یا مغازه ای هستید و به دنبال مطالعه جدید ترین روش های فروشگاه داری و حسابداری فروشگاه می باشید، دانشنامه سپیدار و دشت همکاران سیستم ویژه شماست.برای مطالعه این مقالات روی دکمه زیر کلیک نمایید.

بیشتر بخوانید

دوره های آموزشی

کلاس‌های آموزشی حضوری و آنلاین، ویژه آن دسته از مشتریانی است که علاقه‌مند به یادگیری نرم افزار دشت همکاران سیستم و دوره‌های حسابداری و مالی تخصصی هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر دوره ها و زمانبندی آن ها بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

بیشتر بخوانید

آموزش های ویدئویی

مجموعه ای مناسب از ویدئوهای دشت برای مخاطبین آماده گردیده است.برای مشاهده ویدئوهای رایگان آموزش کار با نرم افزار دشت همکاران سیستم، بر روی دکمه زیر کلیک کنید. همچنین ویدئوهای معرفی امکانات مختلف دشت را می توانید مشاهده نمایید.

بیشتر بخوانید


تلفن واحد فروش: ۰۲۱۸۱۰۲۲۱۲۳
تلفن واحد پشتیبانی: ۰۲۱۸۱۰۲۲۴۴۴
شماره فکس: ۰۲۱۸۱۰۲۲۹۹۹
آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالا‌تر از میدان ونک، خیابان عطار، پلاک ۲۰